Dr.Dental

Клініка Шигаріних

Які види брекетів бувають?

07.06.2024
рубрика: Ортодонтическое лечение
переглядів: 18


Пластикові брекети.
Практичний та недорогий варіант, який на зубах практично не помітний. Але вони мають і безліч недоліків. Насамперед такі брекети крихкі, легко ламаються, прикус вони міняють повільно, у процесі носіння можуть каламутніти під впливом барвників, що містяться в їжі. Насправді за 3 роки, протягом яких їх потрібно носити, вони можуть ламатися і вимагати заміни. Тому пластикові брекети найчастіше застосовуються для виправлення невеликого порушення прикусу у дітей.

 Металеві брекети. Відрізняються високою міцністю, дозволяють досягти високих результатів за короткий термін, тому мають велику популярність. Такі брекети виправляють прикус лише за півтора роки. Вони недорогі, практичні. Єдиний мінус – вони добре помітні та впадають у вічі. Багато хто вважає їх некрасивими та немодними. Але сьогодні намітився зворотний тренд. Деякі виробники випускають спеціальні брекет-системи, які виглядають цілком естетично і навіть стали модними.

 Керамічні брекети. Поєднують у собі переваги двох попередніх видів. Вони практичні, непомітні та водночас мають високу міцність. На відміну від металевих брекетів, керамічні абсолютно безпечні та не викликають алергії.

 Сапфірові брекети. Виготовляються із безбарвних, штучно забарвлених сапфірів. Ці системи абсолютно безпечні, комфортно носяться та виглядають естетично. До основних недоліків їх можна віднести крихкість та необхідність тривалого носіння (2.5-3 роки). Незважаючи на це, сапфірові брекети користуються великим попитом. Їх віддають перевагу людям, які хочуть виглядати бездоганно.

Залишити коментар


   



Запишитесь на прием

Отправляя эту форму, вы подтверждаете свое согласие с политикой передачи и использования данных на этом сайте