Ортопедичне лікування

Стоматологія ортопедична в Одесі дуже популярна. Адже якщо втратили навіть один зуб про гарну посмішку можна забути, та й інші функції цілості, наприклад, жувальна, можуть постраждати.
До завдань ортопедичної стоматології лікування зубів входять усі питання, пов'язані із зубним протезуванням, тому вартість послуг може відрізнятись у рази.
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Ортопедичне лікування

Ортопедичне лікування

Опис технології ортопедичної стоматології


Основне завдання, яке виконують ортопедичні стоматологічні послуги з протезування, полягає у вирівнюванні зубного ряду та усуненні інших деформацій, що вплинули на асиметрію щелепи.

Ортопедичне лікування та протезування зубів у стоматології також передбачає послуги з виконання наступних завдань та робіт:
 •      виправлення патології параметрів щелепи;
 •      корекцію неправильного розташування щелепних рядів;
 •      лікування патологій зубних дуг;
 •      усунення деформації окремих зубів.

Ортопедична стоматологія щодо протезування передбачає індивідуальний підхід роботи стоматолога ортопеда до кожного пацієнта. Виготовлення протезів для зубів здійснюється з урахуванням не тільки функціональної сторони, а й естетичної. Таким чином, встановлені зубні протези практично неможливо відрізнити від природних зубів.
 

Основні переваги


Ортопедична допомога у стоматології включає різні методи лікування, консультацій та протезування, завдання яких:
 
 •      роботи з лікування захворювань щелепно-лицьового апарату;
 •      відновлення мови, здатності ковтання, пережовування їжі та інших функцій зубощелепної системи;
 •      профілактика захворювань здорових зубів, що залишилися;
 •      естетика відновлених та штучних зубів.

Види зубних протезів в ортопедичній стоматології

Зубні протези, що застосовуються в ортопедичній стоматології, поділяються на знімні, які пацієнт може вдягати та знімати самостійно, і незнімні – їх надійно фіксують на певний час.

До незнімного (постійного) протезування стоматології відносяться коронки, містки, імплантація. В рамках знімного протезування стоматологами ортопедами застосовуються пластинкові протези, бюгельні конструкції, протези на присосках, метелики та інші.

На консультації у стоматологічній клініці Dr.Dental. Клініка Шигаріних стоматолог ортопед допоможе вам вибрати найкращий варіант послуг виходячи з конкретної проблеми.
 

Ортопедичні послуги лікування зубів у стоматології


Послуги та консультації стоматолога ортопеда можуть знадобитися пацієнту у таких випадках:
 
 •      неправильний прикус;
 •      мезіальне зміщення;
 •      скрученість зубного ряду;
 •      аномальне становище окремих зубів;
 •      отримані травми щелепи та лицьового скелета;
 •      інші вроджені та набуті патології щелепно-лицьової зони.

Найцікавіше про ортопедичну стоматологію

Консультація стоматолога ортопеда з лікування зубів може знадобитися в будь-якому віці, хоча деякі пацієнти помилково вважають, що виправити патологію зубного ряду можна лише у юному віці. Насправді ортопедичні роботи з лікування зубів допомагають вирішити велику кількість проблем у стоматології як у дітей, так і у дорослих.

Ортопедична стоматологічна клініка Dr.Dental. Клініка Шигаріних надає якісні консультації та послуги стоматолога ортопеда з протезування зубів за найдоступнішими цінами. Наш центр ортопедичної стоматології визнаний одним із найпрестижніших.
Клініка надає якісні послуги з ортопедичної стоматології та протезування зубів в Одесі, записатися на прийом, консультацію до стоматолога-ортопеда, дізнатися ціни ортопедичної стоматології можна на сайті - залиште заявку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом. 
Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті