Імплантація

Чому імплантація – найкращий метод? У більш ніж 67% випадків адентії найоптимальніший спосіб вирішення проблеми – встановлення імпланта зуба. Це операція по вживленню штифта, що виконує опорну функцію протеза.

Імплантація по праву вважається найефективнішим методом відновлення зубів. При розумній ціні на зубні імпланти їх установка дає величезну кількість переваг:
  • не потрібно обточувати здорові зуби;
  • можна відновити будь-яку зубну одиницю;
  • імплантація вирішує проблему як часткової, і повної адентії;
  • максимально надійна фіксація протеза;
  • висока жувальна ефективність;
  • захист від кісткової атрофії;
  • широкий вибір протезів.
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Імплантація

Імплантація

Скільки часу встановлюють імпланти?

Хірургічний етап триває від 30 хвилин до 3 годин, залежно від кількості титанових коренів та додаткових процедур (видалення зубів, кісткової пластики). Усі маніпуляції проводяться за 1 візит до клініки.

 

Наскільки хвороблива імплантація?

Пацієнт не відчуває болю завдяки сучасним анестетикам. Больові відчуття з'являються та поступово наростають після ослаблення дії анестезії. Тому в післяопераційний період пацієнту призначають протизапальні та знеболювальні засоби.

 

Яка анестезія використовується?

Застосовується місцева анестезія. У деяких випадках місцеве знеболювання комбінується із седацією.

За скільки часу після видалення зуба можна ставити імплант?

Якщо кістки достатньо і немає інших протипоказань, лікар може встановити титановий корінь одномоментно з видаленням зуба. В інших випадках імплантацію можна проводити через 4-5 місяців, після відновлення м'яких тканин та кістки в ділянці зубного дефекту.

 
Сучасні технології виготовлення імплантатів гарантують відмінну якість та довговічність виробів. Імплантат служить пацієнту протягом усього його життя. Найважливіше у процедурі імплантації це її правильне проведення на основі достовірної діагностики з урахуванням усіх особливостей та показань до імплантації конкретного пацієнта. У цьому роль лікаря імплантолога грає вирішальне значення. Саме тому в НоваДент ми приділяємо особливу увагу добору та навчання наших лікарів та фахівців.


Як виконують зубну імплантацію? Імплантація – складне хірургічне втручання. Воно виконується так:

  підготовка. Лікар клініки Dr.Dental. Клініка Шигаріних збирає анамнез, проводить огляд. Це дозволяє виявити можливі протипоказання та визначити, якою в даному випадку буде вартість зубних імплантів в Одесі;

хірургічний етап. Імплантат під анестезією вживляється у щелепу пацієнта. Рана ушивається. Через проміжок часу шви знімаються. Встановлюється формувач ясен, а потім - абатмент;

Ортопедичний етап. По зліпках виготовляється протезна конструкція, яка після повного приживлення штифта встановлюється пацієнтові в порожнину рота.

Наша стоматологія має власну зуботехнічну лабораторію. Це дозволяє прискорити процес виготовлення протезів і водночас отримати найкращі результати.
 

Від чого залежить вартість операції


Ціни на імплантацію зубів визначаються індивідуально. Все залежить від ряду факторів:
 
  • обрана методика. Операція може бути одно- та двоетапною;
  • матеріали. Ціни залежить від виду імпланта зубів. Ми можемо запропонувати варіанти будь-якого бюджету;
  • кількість імплантатів. Оптимальний варіант - установка від 6 до 8 імплантатів на щелепу, проте це питання завжди розглядається індивідуально;
  • необхідність проведення синус-ліфтінг. Ця процедура необхідна при атрофії кісткових тканин.

Якщо ви шукаєте надійну клініку для проведення імплантації зубів в Одесі, звертайтесь до Dr.Dental». Ми гарантуємо бездоганне проведення процедури та високу якість імплантатів. Скориставшись нашими медичними послугами, ви залишитеся задоволеним результатом!
 

Що таке стоматологічна імплантація?


Передовий метод відновлення втрачених зубів шляхом вживлення у щелепну кістку сталевих опорних штифтів – дентальних імплантів. Після зрощення з кісткою (остеоінтеграції) імплантати навантажують мостоподібними протезами та коронками з металокераміки, кераміки, діоксиду цирконію.

Дентальний імплантат складається з:
опорного гвинтового штифта, що імітує корінь природного зуба;
абатменту – сполучного елемента для фіксації протезних конструкцій;
коронкової частини (тимчасової чи постійної коронки).

Дентальні імпланти виготовляються із біосумісних матеріалів, як правило, різних сплавів титану. Шорстка поверхня штифта сприяє хорошій остеоінтеграції штучного зуба. Завдяки коренеподібній формі, пористій структурі та біосумісному матеріалу приживаність імплантатів досягає 96-99%.

Коронки виготовляються в нашій зуботехнічній лабораторії, що значно прискорює процес виготовлення та вживлення. Ця перевага також допомагає досягти найкращих результатів при відтворенні форми, розмірів втрачених зубів і підібрати колір емалі.


Методики імплантації за повної відсутності зубів

Класичний.

Кожен відсутній зуб замінюється титановим штифтом. На щелепу ставиться мінімум 8 імплантатів. Класична методика відновлення беззубої щелепи краща для пацієнтів, проте потребує достатнього обсягу кістки.

Щоб уникнути великої кісткової пластики за сильної атрофії кістки, застосовуються альтернативні методи повної імплантації.

All-on-4 (Все-на-4 імплантах).

Альтернативний протокол розроблений компанією Nobel Biocare для відновлення беззубої щелепи при недостатніх обсягах кісткової тканини. За технологією, підтримка повного незнімного протезу здійснюється 4 титановими стрижнями, 2 з яких вживлюються під кутом у дистальних (бічних) відділах щелепи, а ще 2 – у фронтальному. Методика передбачає негайне навантаження імплантів день операції.

Метод рекомендований людям похилого віку або пацієнтам з обмеженим бюджетом на лікування.

All-on-6 (Всі на 6 імплантах).

Принцип встановлення імплантів за технологією Все-на-6 ідентичний All-on-4. У систему додаються 2 додаткові штифти для підвищення стабільності конструкції. Методика рекомендується молодим пацієнтам із широкою щелепою і краща для верхньої щелепи, де кістка більш пухка.

Вилицева.

Методика протезування верхньої щелепи в умовах критичної нестачі кісткової тканини та неможливості застосування протоколу All-on-4. Стабілізація протезної конструкції здійснюється на довгих штифтах 3-6 см, які інтегруються в вилину кістки черепа.

Базальний.

У кістку вживлюються базальні імплантати з широким різьбленням. Така конструкція різьблення дозволяє зафіксувати титановий штифт в області кортикальної пластинки альвеолярної кістки, що не схильна до атрофії.

Методика має множину протипоказання, тому застосовується рідко.
Етапи імплантації

     Огляд пацієнта у клініці та діагностика.

     Стандартне обстеження включає ортопантомограму, у деяких випадках комп'ютерну томографію (для повної імплантації). Рентгенівський знімок дозволяє лікарю визначити товщину кісткового прошарку, близькість анатомічних структур, виявити протипоказання до операції.

     З додаткових аналізів – біохімічний аналіз крові (рівень глюкози, алергени, фактори згортання та ін.).
     Моделювання лікування.

     Планування лікування проводиться у спеціальній комп'ютерній програмі виходячи з томографічних знімків щелепи. Програма дозволяє точно підібрати параметри імплантатів, їхнє положення в кістці, виготовити тимчасову протезну конструкцію.
     Підготовка ротової порожнини.

     Перед проведенням імплантації необхідно вилікувати гострі інфекційні захворювання ротової порожнини, усунути джерела інфекції (карієс, запальні процеси в яснах і коренях), провести професійну гігієну порожнини рота.
     Хірургічна установка імплантів.

     У призначений день проводиться хірургічна операція з вживлення штучного коріння. Операція проводиться під загальною анестезією від 30 хв. до 2 годин.

     Хірургічний етап протікає по-різному, залежно від обраної методики:
         Класична імплантація – встановлюється імплантат із заглушкою, накладаються шви. Через 7 днів шви знімаються.
         Одноетапна. Встановлюється імплантат із формувачем ясен, через 1-7 днів – ставиться полегшена коронка або незнімний протез на тимчасових абатментах.
         Одномоментна. Видаляється зламаний зуб і його місце відразу вживлюється імплантат. Одномоментне встановлення імплантату може проводитися за одноетапною або класичною двоетапною методикою.
     Постійне протезування.

     Через 3-6 місяців робиться повторний знімок щелепи. Якщо остеоінтеграція штучного коріння завершена, знімаються зліпки для постійного протеза. Через 7 днів пацієнту встановлюють постійну конструкцію із керамокомпозиту, металокераміки або цирконію на постійних абатментах.


Кісткова пластика перед імплантацією

Хоча існують технології, які дозволяють провести імплантацію зубів без нарощування кісткової тканини, у деяких випадках вона потрібна.

1. При сильній атрофії кісткової тканини по ширині (витончений кістковий прошарок не дозволяє вживити імплантат).

Можливі рішення:

     При ширині гребеня більше 3 мм проводиться розщеплення альвеолярного гребеня з додаванням кісткової стружки та одночасною установкою імплантатів.
     При ширині менше 3 мм може знадобитися пересадка кісткового блоку, взятого у самого пацієнта.

2. Недостатня висота кістки в ділянці верхньощелепних синусів (гайморових пазух).

Можливі рішення:

     Проводиться синус-ліфтинг – нарощування альвеолярної кістки із підняттям дна гайморової пазухи. Операція може проводитися відкритим або закритим способом з одночасною установкою імплантатів і без.
     Якщо під час проведення кісткової пластики неможливо одночасно встановити титанове коріння, імплантація відкладається на 6-12 місяців до відновлення необхідних параметрів кістки.

Протипоказання до встановлення імплантів


Імплантація неможлива, якщо у пацієнта діагностовано абсолютні протипоказання до хірургічної операції:
  •      погана згортання крові,
  •      онкологія,
  •      імунодефіцит,
  •      серйозні неврологічні відхилення.

При інших захворюваннях та станах організму потрібна консультація лікаря-імплантолога.

 
Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті