Інтраоральне сканування

Інтраоральне сканування зубів

Технології стоматологічної галузі розвиваються швидко. Постійно з'являються нові апарати, матеріали та методики. Так альтернативою фізичним зліпкам щелепи стало інтраоральне сканування зубів.

Для отримання моделей під час інтраорального сканування використовують високоточний внутрішньооральний сканер. Завдяки використанню пристрою суттєво скорочується термін лікування. У клініці ви можете зробити інтраоральні меделі перед ортодонтичним та ортопедичним лікуванням.

 
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Інтраоральне сканування

Інтраоральне сканування

Інтраоральне сканування зубів


Технології стоматологічної галузі розвиваються швидко. Постійно з'являються нові апарати, матеріали та методики. Так альтернативою фізичним зліпкам щелепи стало інтраоральне сканування зубів.

Для отримання моделей під час інтраорального сканування використовують високоточний внутрішньооральний сканер. Завдяки використанню пристрою суттєво скорочується термін лікування. У клініці Dr.Dental в Одесі ви можете зробити інтраоральні меделі перед ортодонтичним та ортопедичним лікуванням.


Що таке інтраоральне сканування

Інтраоральне сканування – процедура отримання повноцінної тривимірної цифрової моделі. В результаті лікар отримує більше інформації, яку можна легко надіслати в електронному вигляді до потрібної лабораторії. Це особливо важливо перед серйозним втручанням на зразок імплантації та протезування.

Застаріла альтернатива внутрішньоротового сканування - зняття зліпка за допомогою силіконової маси або гіпсу. Сама процедура зняття зліпків раніше була неприємною для пацієнта, не завжди точною та досить тривалою через необхідність відправляти зліпки до лабораторії для виготовлення ортопедичних конструкцій.

Інтраоральне сканування зубів необхідно виконати перед такими процедурами:
 
 •      Виправлення прикусу елайнерами чи брекет-системами.
 •      Встановлення коронок та вкладок.
 •      Виготовлення вінірів.
 •      Протезування.
 •      Імплантація.
 

Переваги інтраорального сканування:

 •      Гігієнічність процедури: відсутність перехресного зараження. Під час обстеження застосовуються змінні насадки. Після кожного пацієнта наконечники промиваються та стерилізуються в автоклаві.
 •      Зручність, безпека та комфорт для пацієнта. Не кожен пацієнт комфортно переносить процедуру зняття зліпків. Можлива алергія, блювотний рефлекс, особливо у дітей. Сканування дозволено літнім та вагітним.
 •      Висока точність результатів із мінімальною похибкою. При виготовленні та скануванні силіконових та гіпсових відбитків похибка може сягати 90-100 мікрон, а при використанні 3Д-сканера - не більше 10-15 мікрон.
 •      Висока деталізація зображення, що спрощує складання плану реставрації та відновлення зубів.
 •      Швидкість дослідження та економія часу. На сканування однієї щелепи потрібно 10 хвилин. Виготовляти коронки, вініри та інші індивідуальні дентальні конструкції можна відразу ж, у той час як на виготовлення відбитків і моделей потрібно кілька годин.
 •      Швидкість обробки та корекція результатів. Усі дані сканування відразу надходять на ПК. Якщо залишилися невідскановані проміжки, лікар одразу може скоригувати результат. Якщо зліпки виконані з похибками, роботу доведеться виконувати заново.
 •      Швидкий обмін даними: зубний технік, лаборант, лікар може отримати доступ до результатів у зручний час у будь-якій точці світу.

Цифрові зліпки успішно замінюють класичні відбитки. Завдяки комп'ютерному моделюванню можна виготовити конструкції з будь-яких матеріалів: кераміки, металокераміки, діоксиду цирконію, порцеляни.


 
Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті