Лікування кореневих каналів зуба

Лікування каналів зуба можна провести у нашій стоматології Dr.Dental. Клініка Шигаріних Зубні канали — це тонкі порожнини, що проходять по всій довжині коріння, в якому розташовуються зубний нерв та судини — пульпа. Для різних зубних груп характерні певні анатомічні нюанси. У передніх зубів один канал, а бічні — три чи чотири.
Для збереження естетики у передній зоні посмішки лікування каналів переднього зуба вимагає від стоматолога ювелірної майстерності.
Лікування каналів зуба мудрості утруднене через його незручне розташування.
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Лікування кореневих каналів зуба

Лікування кореневих каналів зуба

Завжди можна відновити зуб за допомогою протеза. Але набагато складніше завдання — зберегти його здоров'я. Лікування кореневих каналів дозволяє це зробити.

Пломбування каналів називається ендодонтією. Досі багато пацієнтів помилково вважають цю процедуру хворобливою та малоефективною, вважаючи, що зуб все одно доведеться незабаром видаляти. Насправді інноваційні технології, сучасне обладнання та якісний інструментарій роблять ендодонтію максимально ефективною і при цьому завдає мінімуму дискомфорту.

Показання для лікування каналів зуба


Ендодонтична терапія найчастіше потрібна в таких ситуаціях:
  •      пульпіт. Стоматолог приймає рішення про видалення зубного нерва та заповнює очищені канали пломбувальним складом;
  •      періодонтит. Лікування проводиться з метою усунення запального процесу у верхівки кореня зуба. Канали ретельно очищають, розширюють, створюючи шлях видалення гною та продуктів запалення. Потім пломбують, відновлюють коронку.


Необхідність ендодонтії обумовлена занедбаним карієсом. Своєчасне звернення до стоматолога дозволяє уникнути пульпіту та періодонтиту. Обстеження зубних каналів проводиться у межах підготовки до зубного протезування. Це впливає на вибір типу протеза та термін його служби.
 

Як відбувається лікування каналів зуба


У клініці Dr.Dental. Клініка Шигаріних в Одесі ендодонтична терапія проходить згідно з сучасними технологіями, обов'язково використовується коффердам, що гарантує стерильність та безпеку процедури. Стандартна схема:
 
  •      ретельне очищення;
  •      розширення та формування каналів;
  •      пломбування.


Усі маніпуляції здійснюються з анестезією. Після пломбування лікар надсилає пацієнта на контрольний рентгенівський знімок.
Лікування каналів зуба – мікрохірургічна процедура, яка потребує ювелірної точності та акуратності.

Важливою умовою якісно проведеної ендодонтичної терапії є підготовка. Вона полягає у створенні доступу до каналів (звільнення шляху для інструментів через пульпарну камеру) та точне визначення їхньої довжини. Їх заповнюють, не залишаючи порожнин, щоб без пульпи (природного бар'єру для бактерій) забезпечити профілактику запалення.
 

Герметичне заповнення очищеної порожнини можливе за допомогою:

 
  •      нетвердіючих складів (паста);
  •      твердіючих матеріалів (цементи);
  •      тверді матеріали (штифти).


Багато хто питає, чому відразу не видалити хворий зуб і не поставити на його місце протез. Справа в тому, що натуральний зубний корінь - найкращий фундамент і опора для нової коронки.

Після втручання протягом деякого часу підвищується чутливість зубної одиниці до гарячого, холодного, солодкого та кислого. Це нормальна реакція, особливо якщо пацієнт звернувся до стоматолога з гострим болем. Незабаром дискомфорт минає. Для цього слід ретельно дотримуватись гігієни порожнини рота, використовувати деякий час щітку та пасту для чутливої емалі.
Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті