Ортодонтичне лікування

Ортодонт – це лікар, який займається діагностикою та виправленням неправильного прикусу, вирівнюванням зубного ряду. Послуги лікарів-ортодонтів широко потрібні, завдяки чому сьогодні представлено різноманітність технік з виправлення прикусу.
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Ортодонтичне лікування

Ортодонтичне лікування

Ортодонтичне лікування: особливості та види


Ортодонтичні конструкції можуть бути:
 
  •      знімні або незнімні;
  •      встановленими на одній або двох щелепах.


Брекет-системи та знімні апарати виконують ряд різних функцій: зміна ширини піднебіння або форми кісток, корекція зубного ряду або окремих ланок ротової порожнини. Оскільки лікування для кожного пацієнта підбирається індивідуально, ціни на ортодонти можуть значно відрізнятися.
 

Види брекетів досить різноманітні:

 
  •      металеві;
  •      керамічні;
  •      сапфірові;
  •      саморегулюючі;
  •      лінгвальні, невидимі.

Як відомо, ортодонтичне лікування потребує тривалого часу. Весь процес обговорюється під час діагностики. І від того, наскільки якісно і правильно буде вона проведена, залежить і кінцевий результат. Лікарі-ортодонти клініки Dr.Dental. Клініка Шигаріних в Одесі з особливою ретельністю розраховують за допомогою комп'ютерних програм, вибудовують природну лінію зубного ряду для кожного конкретного випадку. Підсумком стане бездоганна посмішка, як показник міцного здоров'я та впевненості у собі.
 

Показання


Ортодонтична клініка Dr.Dental. Клініка Шигаріних в Одесі здійснює лікування за таких скарг:
  •      нерівні зуби;
  •      дефекти прикусу.

Варто розуміти, що установка брекетів і новітніх апаратів для профілактики дозволяє домогтися не просто естетичної корекції, а й запобігає розвитку захворювань ясен та кісткової тканини, спричинених утрудненням гігієни через нерівні зуби.

До нас звертаються не лише дорослі, а й діти, адже саме лікування ортодонтичного характеру може дозволити провести профілактику для появи серйозних аномалій.

На прийомі лікаря-ортодонта

Послуги ортодонта включають первинний огляд, зняття відбитку зубів верхньої і нижньої щелепи, оцінку наявних порушень. Лікар запропонує рекомендації щодо лікування, при необхідності призначить додаткове ортодонтичне обстеження (рентген, ортопантомограма). Кожен варіант корекції прикусу супроводжуватиметься детальним розкриттям цін на роботу ортодонту, що допоможе пацієнтові легко зорієнтуватися з оптимальним для нього рішенням.

Ортодонтичне лікування у клініці Dr.Dental. Клініка Шигаріних можна порівняти із майстернею скульптора. Талановиті фахівці перетворюють усмішки, роблячи кожну з них не просто чарівною та красивою, а й більш щасливою та щирою.
Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті