Парадонтологічне лікування

Які захворювання лікує пародонтологія


На прийом до пародонтолога пацієнти звертаються з різними проблемами, пов'язаними із захворюванням пародонту. Це можуть бути запальні та незапальні, хронічні патології у стадії загострення або згасання, виразкові та гнійні захворювання, а також новоутворення будь-якого характеру. У більшості випадків при цьому у пацієнта діагностують:
 •      пародонтоз;
 •      пародонтит;
 •      гінгівіт;
 •      кісти та інші.
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Парадонтологічне лікування

Парадонтологічне лікування

Основні напрямки у пародонтології


Пародонтологія зубів включає три основні напрямки:
 •      діагностика;
 •      лікування;
 •      профілактика.

Клінічна пародонтологія зубів передбачає візуальний огляд ротової порожнини пацієнта, а також низку аналізів та досліджень. Тобто, на цьому етапі лікар проводить діагностику захворювань. У його завдання входить оцінити загальну гігієну ротової порожнини (чи є наліт, зубний камінь, карієс), наявність запалень (пародонт, пародонтоз, гінгівіт), при необхідності призначається рентгенографія.

Хірургічна пародонтологія зубів безпосередньо займається лікуванням пародонту шляхом оперативного втручання.
 

Хірургія в пародонтології включає кілька методів лікування:

 •      регенерацію кісткової тканини – за допомогою спеціального протеїну стимулюється регенерація кісткової тканини, якщо вона почала розсмоктуватись природним шляхом;
 •      резекцію ясенних кишень, тобто. видалення частини ясен, яка відокремилася від зуба, внаслідок чого в такій кишені не збиратимуться та відкладатимуться частинки їжі;
 •      подовження коронки зуба – видалення невеликої ділянки ясен, рахунок чого подовжується коронка зуба;
 •      застосування трансплантатів з м'якої тканини піднебіння – необхідна у випадках, якщо спостерігається розсмоктування тканин пародонту.

Профілактичний етап необхідний, щоб закріпити отриманий результат, тобто. цьому етапі застосовується підтримуюча терапія.
 

Найцікавіше про пародонтологію


Якщо вчасно звернутися до стоматолога, захворювання пародонту піддаються швидкому та безболісному лікуванню. На жаль, багато пацієнтів не приділяють належної уваги наявним проблемам зубів. Вони записуються на прийом у пародонтологію лише коли з'являється гострий зубний біль, при цьому патологія знаходиться в такому занедбаному стані, що загрожує втратою зуба. Тому не варто відкладати візит до стоматолога на потім, тим більше, що клініка ДентаЛайн пропонує всім пацієнтам ефективне та безболісне лікування.

Пародонтологія та імплантація у центрі Dr.Dental. Клініка Шигаріних у Львові: вартість лікування

Клініка пародонтології, імплантації та хірургії Dr.Dental. Клініка Шигаріних надає широкий спектр стоматологічних послуг, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань пародонту. На території клініки функціонує сучасний центр пародонтології та імплантації, оснащений передовим обладнанням, де працюють найкращі професіонали в галузі зубної естетики. Щоб записатися на консультацію з пародонтології, ознайомитися з цінами по прайсу або отримати будь-яку іншу інформацію, телефонуйте до клініки. У нас є доступні ціни, вартість лікування в прайсі, ввічливий персонал, якісне обслуговування.

 
Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті