Сінус ліфтинг

Сінус-ліфтінг

Це підготовчий етап перед імплантацією, який потрібний багатьом пацієнтам. Усі наші хірурги – активно практикуючі, досвідчені лікарі. Ми проводимо синус-ліфтинг у щоденному режимі. У нас антистрес-хірургія: усі методи седації – від закису азоту до лікування уві сні. Ви не помітите як пройде лікування.
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Сінус ліфтинг

Сінус ліфтинг

Чи боляче робити синус-ліфтінг?

Дуже часто питання. Ми робимо синус-ліфтінг без стресу. Використання всіх методів антистрес-стоматології робить процедуру безболісною. Ми застосовуємо якісну місцеву анестезію, поверхневу седацію, глибоку седацію (ви спите, а лікарі проводять лікування).

Які можуть бути ускладнення?

Теоретично можливим ускладненням може бути розрив або перфорація внутрішньої мембрани шнейдера (слизова оболонка гайморової пазухи). Якщо таке сталося, операція зупиняється. Лікар вживає заходів для відновлення мембрани. Якщо мембрану було пошкоджено незначно, після закриття перфорації можна продовжити синус-ліфтинг.

Що дозволяє уникнути ускладнень?

  • використання сучасних інструментів для синус-ліфтінг.
  •      ретельне 3D-дослідження перед процедурою. Лікар повинен переконатися, що гайморові пазухи здорові, немає перешкод для процедури.
  •      досвід хірургів-стоматологів.

Відкритий синус-ліфтінг: як проходить?

При відкритому синус-ліфтингу хірург акуратно «відкриває» ясна, робить у кістки отвір (для цього використовується спеціальна фреза) і через нього піднімає дно гайморової пазухи, а порожнину, що утворилася, наповнює кістковим матеріалом. Після цього кістку покривають бар'єрною мембраною, а ясна ушивається. Чи є умови для миттєвої імплантації при відкритому синус-ліфтінгу? Як правило, встановлення імплантатів проводиться через 4-6 місяців після операції.

Чи можливий відкритий синус-ліфтинг при кісті гайморової пазухи? Можливий. Але потрібно обов'язково зробити КЛКТ перед процедурою та зрозуміти локалізацію та розміри кісти.

 

Закритий синус-ліфтінг: як проходить?

Чим відрізняється процедура закритого синус-ліфтінга від відкритого? Це більш щадний варіант. При закритому синус-ліфтинг лікар просто робить невелике «віконце» в підготовленому під імплантат ложі і через нього заповнює порожнину остеопластичним матеріалом. Часто така процедура проводиться одночасно із встановленням імплантатів - у цьому теж є різниця з відкритим синус-ліфтінгом.

 

Синус-ліфтинг верхньої щелепи у нашій клініці: які переваги?

Наші висококласні хірурги проводять такі процедури у щоденному режимі. Ми накопичили величезний досвід у такому лікуванні.

Перед синус-ліфтинг ми робимо КЛКТ. Високоточна комп'ютерна томографія допомагає лікареві якісно спланувати лікування.

Ми проводимо синус-ліфтинг за передовими міжнародними медичними протоколами.

Використовуємо методи антистрес-стоматології.

Якщо є умови, наші хірурги проведуть імплантацію одночасно із синус-ліфтингом.
Операцію синус-ліфтинг завершено.

Післяопераційний період: скільки триває, що важливо знати?

Протягом 2 годин після операції (поки триває дія місцевої анестезії) рекомендуємо не їсти, щоб не травмувати при жуванні м'які тканини ротової порожнини.
     Перші 3 години після операції прикладайте холодний компрес (через рушник або серветку) на ділянку операції: тримайте компрес 20 хвилин, потім приберіть на 20 хвилин. Повторюйте знову.
      Обережно ставтеся до післяопераційної рани: не намагайтеся її промити, прочистити, дотримуйтесь щадної, м'якої або рідкої дієти протягом 7-10 днів (утримайтеся на цей час від жорсткої, гарячої, гострої їжі).
     Після чищення зубів, а також їди проводьте «ротові ванни» (не полоскання), використовуючи розчин антисептика, мінімум 2-3 рази на день.
      Після операції синус-ліфтінга не можна надувати щоки, грати на духових інструментах протягом 2 тижнів. Чихати чи кашляти можна лише з відкритим ротом.
     Період післяопераційного спостереження триває досі зняття швів. Зняття швів проводить лікар-стоматолог під час повторного візиту.

 

Сінус-ліфтінг


Це підготовчий етап перед імплантацією, який потрібний багатьом пацієнтам. Усі наші хірурги – активно практикуючі, досвідчені лікарі. Ми проводимо синус-ліфтинг у щоденному режимі. У нас антистрес-хірургія: усі методи седації – від закису азоту до лікування уві сні. Ви не помітите як пройде лікування.
 

  Що таке синус-ліфтінг?


Це кісткова пластика бічних відділів верхньої щелепи. Перед процедурою перед імплантацією. Для заповнення об'єму кісткової тканини на верхній щелепі використовуються порожнини гайморових пазух (синусів).

Є два способи синус-ліфтінга при імплантації: відкритий та закритий. Наші хірурги-стоматологи виконують обидва варіанти – залежно від показань.

Спосіб, яким буде зроблено синус-ліфтинг, визначає тільки лікар на очному прийомі після точнішої 3D-діагностики. (У нашій клініці для аналізу КЛКТ застосовується штучний інтелект Diagnocat! Програма за 3D-знімками визначає обсяг кісткової тканини, стан синусів, допомагає лікареві поставити точний діагноз та спланувати лікування.)
 

  Чи потрібний синус-ліфтінг? чи в якихось випадках можна обійтися?


У деяких випадках можна обійтись без нього. Наприклад, якщо імплантація буде одразу після видалення зуба – обсягу кісткової тканини, ймовірно, буде достатньо. Випадків, коли без процедури не обійтися, набагато більше. У цих випадках встановлення імплантату без синус-ліфтінга неможливе:
 
  •      Тривала відсутність свого зуба - це викликає спад кісткової тканини.
  •      Інфекції кісткової тканини - це впливає на щільність та об'єм
  •      Індивідуальна особливість будови верхньої щелепи
  •      Травми зубів, які торкнулися кісткової структури верхньої щелепи.
  •      Травматичне видалення зуба на верхній щелепі.


Якісний зубний імплантат повинен бути не менше 10 мм завдовжки - так він служитиме довго і не відторгнеться організмом. Щоб надійно встановити, потрібен достатній обсяг кісткової тканини. Але бокам над верхньою щелепою знаходяться гайморові пазухи (синуси). Слизова оболонка пазухи (мембрана Шнейдера) прилягає до кістки. Кісткова тканина тут може бути витончена. Тому перед імплантацією наші лікарі на підставі точного 3D-знімка оцінюють стан кісткової тканини та проводять синус-ліфтинг (якщо це необхідно).
Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті