Вініри

Вініри на зуби (Голлівудська посмішка)


Наші стоматологи-ортопеди – найкращі фахівці з вінірів в Одесі. Ідеальна естетика: прозорий ріжучий край, мікрорельєф зуба, здорова ясна. У нас щадна підготовка зубів під вініри. Мінімальне препарування завдяки роботі зі збільшенням. Ваша усмішка буде чудовою і при цьому природною.
Вініри – тонкі платівки, які коригують зовнішню поверхню зубів. Це один із найшвидших, комфортних і надійних способів досягти ідеальної «голлівудської» посмішки. 100% відновлення естетики довгі роки.
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Вініри

Вініри

Вініри на зуби (Голлівудська посмішка)


Наші стоматологи-ортопеди – найкращі фахівці з вінірів в Одесі. Ідеальна естетика: прозорий ріжучий край, мікрорельєф зуба, здорова ясна. У нас щадна підготовка зубів під вініри. Мінімальне препарування завдяки роботі зі збільшенням. Ваша усмішка буде чудовою і при цьому природною.
Вініри – тонкі платівки, які коригують зовнішню поверхню зубів. Це один із найшвидших, комфортних і надійних способів досягти ідеальної «голлівудської» посмішки. 100% відновлення естетики довгі роки.


  У яких ситуаціях допоможуть вініри?
 
 •      Вініри усунуть такі дефекти, як потемніння пломби та запломбованих каналів, флюороз, тетрациклінові зуби.
 •      Якщо є стирання: коронкова частина зубів стала коротшою, усмішка не виглядає молодою.
 •      При травмах зубів є сколи.
 •      Завдяки вінірам можна надати естетичного вигляду зубам, чия форма або колір були порушені — з різних причин (від шкідливих звичок до вікового фактора).
 •      Встановлення вінірів допоможе, якщо відбілювання не дало бажаних результатів.
 •      Також вініри дозволяють забрати проміжки між зубами без лікування брекетами.
 •      Вінірами можна скоригувати нерівність зубного ряду, але йдеться про незначні дефекти (якщо є серйозні порушення прикусу, то спочатку доведеться йти до ортодонту).


  Якого результату можна досягти?
 
 •      Протезування зубів вінірами - це стоматологія Anti-age. Ви отримуєте дуже потужний ефект, що омолоджує: зуби білі, здорові і міцні, різці видно при посмішці і при розмові. У результаті ви виглядаєте на 10 років молодше.
 •      Правильні якісні вініри виглядають цілком природно та гармонійно. Навколишні не здогадаються, що у вас було ортопедичне лікування.
 •      Крім цього, встановлення вінірів на зуби - це ще й захист, відновлений зуб набуває міцності.
 

Розберемося із видами: що таке ортопедичні вініри? Які плюси?

 

  Ортопедичні (керамічні) вініри виготовляються із міцної кераміки, для їх встановлення потрібно кілька відвідувань стоматолога-ортопеда: препарування (так стоматологи називають обробку зубів під вініри) + зняття зліпків, затвердження форми нових зубів, потім фіксація.

Керамічні вініри виготовлені у лабораторії з дуже міцних та довговічних матеріалів, які за своєю структурою максимально наближені до емалі зубів. Тобто готові вініри виглядатимуть так само натурально, як і свої зуби. Термін служби ортопедичних вінірів – до 20 років. Коштують керамічні вініри дорожче, ніж композитні. Якщо ми говоримо про ідеальну естетику, хороший довгостроковий результат, то краще вибрати саме керамічні вініри.


Є ще ультраніри. Це як вініри, тільки тонше?

Так. Супертонкі керамічні вініри називають "ультранірами". Вони не вимагають сильного препарування зубів – досить мінімального. Їх можна поставити на здорові зуби. Якщо вам потрібно лише покращити естетику, то наші стоматологи-ортопеди все зроблять із мінімальним препаруванням та встановлять ультратонкі вініри.

А люмініри чим відрізняються?

Люмініри - це надтонкі вініри, які виробляються із запатентованої кераміки кераніки тільки в Cerinate Smile Design Studio в США. Тому якщо вам пропонують «виготовити люмініри», то швидше за все вас намагаються ввести в оману. Адже люмініри – це бренд (як Xerox, наприклад). Але згодом він став ім'ям загальним. Отже, люмініри можна замовити лише у офіційного виробника. Однак про практичність такого рішення ми не говоритимемо. Адже й у нас, в Одесі, можна зробити вініри, які за якістю нічим не поступаються американським. Головне — знайти добрих стоматологів та зубних техніків.

Що таке терапевтичні вініри?

Терапевтичні вініри (компоніри) із композитних матеріалів виготовляються прямо на зубах пацієнта. Матеріал — це композит, з якого роблять пломби. Стоматолог-терапевт обточує зуб на товщину від 0,3 до 0,7 мм і на цій підготовленій поверхні пошарово формує вінір. Потім лікар шліфує та полірує зуб. Уся процедура займає один візит і часто називається естетична реставрація зуба.

  Ціна на вініри з композиту значно нижча за керамічні — тому що матеріал значно дешевший і немає роботи зубного техніка. Але за міцністю та довговічністю такі вініри поступаються ортопедичним — це скоріше тимчасовий захід. Композитні вініри покращать зовнішній вигляд зубів терміном до 5-7 років.

 

Існують накладки на зуби Snap on smile. Це також вініри?


Накладки snap-on-smile - це не вініри! Це лише пластикова монолітна знімна накладка відразу на всі верхні зуби. Насправді такі тимчасові дешеві накладні зуби не мають нічого спільного зі стоматологією, естетикою та здоров'ям. Напевно, таку накладку можна надіти на кілька хвилин, щоб сфотографуватись для Інстаграм. А потім викинути і звернутися до стоматології — щоб зайнятися здоров'ям та красою своєї усмішки.
 

Вініри на зуби: ціна – від чого вона залежить?


Майже всі стоматологічні клініки в Одесі пропонують поставити вініри різні за вартістю, зокрема недорогі. Проте чи всі ці пропозиції є однаково «хорошими». Що ж робити? Як зрозуміти, хто заслуговує на довіру, де замовити вініри, а від кого краще триматися подалі? Скільки коштують якісні вініри на верхні та нижні зуби?

Наші рекомендації, як зорієнтуватися у клініках:
 
 •      Подивіться команду лікарів клініки. Особлива увага – на стоматологів-ортопедів (досвід, підвищення кваліфікації).
 •      Зверніть увагу на обладнання клініки: комп'ютерні томографи, дентальні мікроскопи (лікар обов'язково має працювати зі збільшенням!), Використання коффердама (латексної ізоляції). Тільки з таким обладнанням та матеріалами лікар може виконати роботу якісно, поставити вініри з мінімальним препаруванням, практично без обточування.
 •      Головне - дивіться на роботи конкретних лікарів у форматі ДО/ПІСЛЯ. Вибирайте ортопеда, у якого уявлення про естетику схожі на ваші.

Ортопеди нашої клініки – фахівці в естетичній стоматології. Ми робимо вініри (і на верхні, і нижні зуби), які виглядають максимально природно. Нам важливо, щоб реставрації імітували природний колір та фактуру справжніх зубів. І ціна на вініри адекватно відбиває якість нашої роботи.
 

Якими мають бути ідеальні вініри?⠀


Наші експерти-стоматологи зібрали для вас основні критерії — як має виглядати якісна робота:
 •      Прозорий ріжучий край. Натуральні зуби трохи просвічуються в області краю зуба. Такими мають бути й керамічні вініри. Іноді можна зустріти вініри без прозорості – вони виглядають як пластмасові зуби.
 •      Природна форма зубів. Чи не квадратна, не як вставні протези. Ви ж не хочете поставити на всі зуби подушечки жуйки Орбіт.
 •      Мікрорельєф вініру. У природі не зустрічаються зуби із ідеально гладкою поверхнею. Вініри теж не повинні бути абсолютно гладкими. Саме тому наші зубні техніки за допомогою мікроскопа створюють мікро-поглиблення та смужки на кераміці.
 •      Колір. Натуральні зуби неоднорідного кольору – по центру зуб яскравіший, у ріжучого краю прозоріший, у ясен темніший. Наші зубні техніки під час виготовлення керамічної накладки враховують усі кольорові нюанси.
 •      Здоровий стан ясна навколо вініра. Вінір – це мікропротез, яким покривається зуб. Але якщо він зафіксований неписьменно або з недостатньо точним крайовим приляганням, ясна навколо зуба може запалитися.

Чи можуть недорого коштувати вініри, які зроблені за всіма цими високими стандартами? Ні. Тому що для отримання відмінного результату потрібно дуже багато: досвід лікарів, кваліфікація зубних техніків, кераміка кращої якості, дентальні мікроскопи та інше передове обладнання.
 

Ви вирішили поставити вініри на зуби. Які будуть етапи?

Як ставлять вініри – від і до? Як сточують зуби? Чи багато здорових тканин зубів «спилюють»? Чи правда, що зуби можуть бути, як «спиляні пеньки»? А можна взагалі без обточування? Як вініри кріпляться? Чи надійно встановлюються? Відповідаємо: все про встановлення вінірів - по етапах.

Первинний прийом. Нам із вами треба зробити фотопротокол, КЛКТ-дослідження (з обробкою знімка штучним інтелектом Diagnocat), обговорюємо ваші естетичні запити (на які зуби плануємо ставити реставрації), розповідаємо, як відбуватиметься встановлення вінірів.

Етап препарування та зняття зліпків. Спочатку лікар робить підготовку (мінімально можливе препарування зубів - неакуратне сточування виключено). Завдяки роботі під дентальним мікроскопом, ми боремося за кожну десяту частину міліметра власних тканин зубів. І нам це вдається. Ми залишаємося в межах емалі, не чіпаючи наступного шару зуба – дентин. Це важливо ще й для кращої фіксації керамічної накладки та зуба. З підготовлених зубів лікар знімає зліпки.

Тест-драйв майбутньої посмішки. Лікар виготовить тимчасову модель зубів, ви зможете приміряти, переглянути форму, колір. Якщо захочете щось підкоригувати, лікар врахує ваші побажання. Тільки після фінального "ок" з вашого боку будуть виготовлені постійні вініри.

Етап виготовлення – як роблять вініри. У зуботехнічній лабораторії зі зліпками технік робить керамічні вініри. Він досягає ідеальної форми та кольору реставрацій. Чекати доведеться приблизно 2 тижні.


  Етап фіксації – як встановлюють. Отже, фінал. Ми робимо підготовку кожного зуба, обробляємо спеціальними розчинами. Стоматолог-ортопед фіксує вініри на зуби. Як ставляться вініри? Обережно! І обов'язково під мікроскопом, із ізоляцією коффердамом. Все – голлівудська посмішка готова.


Чи можна поставити вініри зовсім без обточування? Чи це міф?

Це не міф, але випадок досить рідкісний. І для такого методу мають бути свої свідчення: відсутність будь-яких патологій прикусу, здорові зуби без карієсу та пломб. Ще одна ситуація, коли обточування не потрібне - це недолік об'єму вестибулярної поверхні зуба (тобто передня поверхня зуба плоска, їй треба додати об'єму). І треба пам'ятати, що колір своїх зубів вінірами без обточування поміняти радикально не вдасться.


  Вінір може відвалитися?

Сучасна фіксація має на увазі дуже міцне з'єднання вініра із зубом. Фізично роз'єднати їх між собою дуже складно. Дотримуючись всіх етапів, дотримуючись сучасних протоколів на всіх етапах, ми отримуємо міцні вініри з максимальним терміном служби.

Скільки прослужать вініри?

15-20 років. І не факт, що після цього часу треба щось змінюватиме. Головне — приходити на профогляди за графіком, який розпише ваш лікар.
 

  Рекомендації відразу після встановлення вінірів


Вам встановили вініри. На що звернути увагу після? Які відчуття цілком природні, а коли потрібна допомога вашого лікаря? Дотримуйтесь рекомендацій наших стоматологів!


Що далі? Як доглядати вініри? Чи потрібна дієта?

Залежить від того, з якого матеріалу вони будуть виготовлені. Ми встановлюємо суцільнокерамічні вініри eMax, а також із польовошпатної кераміки. Вони довели свою максимальну міцність і не поступаються у цьому навіть рідній емалі зуба.

З керамічними вінірами ви можете їсти все, що звикли: тверді овочі та фрукти, приготоване м'ясо, очищені горіхи.

Але, як і раніше, не можна гризти нігті, ковпачки ручок, перекушувати волосінь і відкривати зубами пачки чіпсів. Ці звички шкідливі! Тобто рівно те, що не можна робити своїми зубами — хоч би якими міцними і здоровими вони були.

Найголовніше, ставтеся до зубів з любов'ю: дотримуйтесь домашньої гігієни, міняйте зубні щітки, приходьте на профгігієну не рідше 1 разу на 6 місяців і регулярно ходіть до свого стоматолога.


 
Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті