Знімне протезування

Знімні зубні протези запобігають проблемам з промовою, міграції зубів, зміні прикусу. Завдяки їм посмішка залишається красивою, а ротова порожнина – здоровою. Вони повністю замінюють відсутні зуби, а отже, пацієнти можуть пережовувати їжу, розмовляти та посміхатися без обмежень.

 
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Знімне протезування

Знімне протезування

Знімні зубні протези запобігають проблемам з промовою, міграції зубів, зміні прикусу. Завдяки їм посмішка залишається красивою, а ротова порожнина – здоровою. Вони повністю замінюють відсутні зуби, а отже, пацієнти можуть пережовувати їжу, розмовляти та посміхатися без обмежень.


Показання та протипоказання

За відсутності у пацієнта одного, кількох чи всіх зубів лікар насамперед порекомендує встановлення постійних конструкцій.
 

У яких випадках рекомендується поставити знімні протези?


Необхідність приховати відсутні зуби на час виготовлення постійних конструкцій. Знімні протези стануть чудовим варіантом для тимчасового протезування. Справа в тому, що вони дозволяють приховати косметичний ефект без зайвих фінансових витрат. При цьому знімні конструкції мають мінімальну кількість протипоказань для використання. Економія коштів. Знімні протези відрізняються низькою вартістю. Пацієнти можуть вибрати модель із матеріалу, який відповідає їхньому поточному бюджету.

Захворювання ротової порожнини: Пародонтит, Пародонтоз. Деякі стоматологічні протези не дозволяють провести протезування з використанням імплантів. В цьому випадку на допомогу приходять знімні конструкції. Алергія інші види протезування.
 

 Протипоказання до встановлення імплантів.


У чому переваги знімного протезування зубів?
 
  • Простий догляд.
  • Економічність.
  • Відсутність хірургічного втручання.

Протипоказання до встановлення:
 
  • Атрофія ясен.
  • Запальні процеси у ротовій порожнині.
  • Маленький розмір натуральних зубів.

Знімні зубні протези

Вибір способу протезування лежить у площині особливостей клінічної картини та бюджету пацієнта. Крім того, що кожен варіант протезування має власні переваги і недоліки, його застосування може бути неможливим через протипоказання або інші фактори. При цьому знімні протези для багатьох виявляються єдиним варіантом відновити звичну якість жування та нормальний зовнішній вигляд зубного ряду, коли незнімне, умовно-знімне протезування та імплантація з певних причин недоступні.

Під поняттям знімного протезування мають на увазі безліч різних варіантів ортопедичних конструкцій, які вирішують проблему глобальної відсутності зубів, у тому числі з кінцевим дефектом. Саме велика кількість моделей може стати причиною складності вибору для пацієнта.
 

Види знімних протезів


Бюгельні протези – це металева півкола, на якій припаяно пластмасове ясенне ложе. У штучну ясна вставлені коронки з цільнолитої кераміки, в місцях, де необхідно заповнити відсутність зубів. У свою чергу бюгельні протези поділяються на кілька категорій залежно від способу їх кріплення до наявних зубів у ротовій порожнині – кламерні, на замках/аттачменах та найскладніший спосіб – на телескопічних коронках.

До переваг бюгельного знімного протезування відносять міцність, можливість ремонту та реставрації, здатність жорсткої металевої дуги передавати навантаження на всі ділянки кістки, а значить уповільнювати її атрофію в ділянці альвеолярного відростка.

Нейлонові протези

М'які протези – це ортопедичні вироби, які мають жорсткого базису. Вони виготовляються з нейлону чи пластику шляхом термічної обробки цих матеріалів. Основна перевага м'якого протезу – це його дивовижна естетичність: ясенний базис виготовляється з еластичного, напівпрозорого матеріалу, що повністю зливається з яснами. Найпопулярніші та найефективніші знімні зубні протези – це Quattro Ti та Acry free. Таке протезування – вибір пацієнтів з алергією на метали, акрилові смоли, що мають хронічні захворювання ясен.


Пластинчасті зубні протези


Пластинчасті знімні зубні протези – бюджетний варіант протезування, що дозволяє відновити будь-яку кількість одиниць у ряду недорого та порівняно швидко. Конструкційно виріб складається з акрилової основи, в яку вставлені пластмасові коронки. Серед недоліків – можливість розвитку алергії на вільний мономер у складі акрилової суміші, неможливість ремонту, тривале звикання.

У більшості випадків такі протези використовують, як тимчасове рішення, наприклад, післяопераційний період – після синус-ліфтингу або першої фази класичної імплантації.


Знімні протези на імплантах

Знімні зубні протези на імплантах – титанові дентальні стрижні вживлюються в кісткову тканину, остеоінтегруються, перетворюючись на замінники натурального зубного коріння. Після приживлення на таке коріння можуть ефективно встановлюватися будь-які види знімних протезів – керамічні, металокерамічні, цирконієві тощо. Ортопедичний виріб пристібається до основи імплантату, що робить знімний протез умовно знімним. Це вибір тих, хто хоче вирішити максимально якісно, на тривалий термін та позбавити себе необхідності щодня виймати протези для гігієни.
Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті